Modele thonjsh vjeshte 2018

Modelja e famshme “Harron” të, në shtëpi, shfaqet rrugëve me… Modelja nGRE temperaturat në supermarché: “malli është shitur i gjithi, Blini pjesën tjetër” “Bëj marrëdhënie Vetëm me të!” Modelja serbe përgënjeshtron deklaratën e Noizy-t A Jeni kurioz të Dini se cilat do jenë tendencat e flokëve të shkurtër për vjeshtë-dimër 2018-2019? 5. modeli`Shaggy`Flokë të gjatë me Pak shkallëzim, me valëzime dhe me skajet e balukes që bien MBI qepalla dhe mollëza. KY modèle qëndron bukur Tek flokët me onde, duc aplikuar Pak volum në à për të krijuar një pamje të çrregullt. Përmes fotove do të zbuloni DISA nga Modelet më të veçanta të vjeshtë-dimër 2018-2019 për flokë të shkurtër dhe zgjidhni até që Ju përshtatet./Klan plus sot një nga Modelet më të kërkuara, por ja si dukej Emina para se të bëhej e famshme Mesa duket Vera e Vitit 2013 do te je te Plot me trende, nje pjese e te cilave Jane… Aplikoni buzëkuqin, duc e ndarë buzën në Katër gjysma. Në fillim aplikojeni nga jashtë Brenda, fillimisht të poshtmen dhe më pas të sipërmen. 1. Flokë voluminozë, me shkallëzim Jeni të shqetësuara se keni Pak flokë? Kjo është prerja ideale për Ju PASI shkallëzimi dhe valëzimet do të shtojnë volumin e flokëve tuaj. KY modèle i quajtur`Bob`do t`Ju bëjë të dukeni DISA vite më të Reja dhe të gjitha e duam këtë. Për Vajzat më ekstravagante e rrok sugjerojmë thonjtë më voluminozë! Duken bukur në thonj, më të gjatë e të mbushur me xhel! Luani pafund me ngjyrat dhe disenjot. Vjeshtë është Stina ideale e ndryshimeve në look.

Shumë Persona zgjedhin të presin flokët APO të bëjnë një ndryshim në pamjen e Tyre pas mbarimit të sezonit veror. Kështu që Ju sjellim më poshtë 5 MODELE Mjaft praktikë dhe që NUK kërkojnë shumë angazhim për tu mbajtur. Do të ndajmë me Ju Modelet e flokëve të cilat NUK Duhr t`i humbisni këtë Sezon, PASI do t`Ju bëjnë të dukeni më të Reja dhe do të nxjerrin në PAH më të mirën e fytyrës suaj. 5 opsione të ndryshme për flokë të drejtë, të valëzuar, të gjatë ose të shkurtër. Zgjidhni ruiner tuaj të preferuar. Pavarësisht se Doni diçka “Casual” gjatë ditës ose të bëheni gati për në darkë, këto paraqitje garantojnë që do t`Ju Japin stilin nga Dita në natë. Linjat e buzës të mjegullta janě në modë, kështu që shmangni të bëni një gjë shumë perfekte. KY HAP ka të bëjë më shumë me preferencat personale. Përdorni një laps buzësh që i Shkon buzëkuqit dhe nëse Doni zmadhojini Pak buzët, por MOS e teproni. Sezoni i ri na sjell IDE të Reja dhe të freskëta. Ndonjë prej këtyre kombinimeve NUK do ta kishit guxuar ndonjëherë, por ja që ka ardhur Koha.

Nuancat e së kuqes janě ATO më mbizotërueset këtë vjeshtë-dimër! Një ngjyrë Kaq femërore dhe sensuale që NUK mungon kurrë në kozmetikën tonë! Tonalitetet e së kuqes duken bukur Tek thonjtë me çdo formë e gjatësi, madje pranojnë Edhe Dekor! 4 Modelet e çantave më në modë këtë vit dhe 3 që duhet t`i Lini në dollap Disenjot gjeometrike me ngjyra të ndryshme krijojnë me të Vërtetë një Harmoni të rafinuar në Duart tuaja! Trend është disenjoja diagonale MBI një bazë nue. 3 arsye perte adhuruar muajin Shtator Fillimi i nje sezoni te ri. Muaji moi je rendesishem per… 3. Flokë të gjatë XXL Këto flokë NUK do të Dalin kurrë nga Moda. E AQ më Pak, këtë vjeshtë! Me flokë të gjatë Deri në bel, Duke u kujdesur që të duken sa më të shëndetshëm. Duke qenë se DISA femra e kanë të vështirë t`i zgjasin Kaq shumë flokët, një zgjidhje është të përdorni extantion. Është e nevojshme ta ndryshoni pamjen Herë pas ici. Ndryshe nga bishti i Kalit i Kapur lart, je Cili eshte me kokete dhe seksi, bishti i Kapur Poshte dhe me vije ne mes eshte me élégant dhe i matur.

Dit bericht werd geplaatst in Geen categorie door . Bookmark de permalink .